Pokoje

Całe pietro naszego domu przeznaczyliśmy wyłącznie dla naszych Gości. Podzielone jest na część dwupokojową z centarlnym aneksem oraz apartament. Pokoje wyposażone są m.in. w TV, Wi-Fi na terenie całego obiektu

 

CZĘŚĆ DWUPOKOJOWA

Pokój Zimowy – pokój 3 – osobowy z łazienką, od strony wschodniej, z którego rozciąga się widok na ogród i jezioro, zachęcający Gości do odpoczynku i relaksu. Pokój Zielony – pokój 3 – osobowy, od strony wschodniej z łazienką przechodnią przez aneks, ze wspaniałym panoramicznym oknem, które pozwala wnikać naszemu ogrodowi do wewnątrz, zachęcając naszych Gości do kontaktu z naturą, refleksji i wyciszenia.


APARTAMENT

W jego skład wchodzi przestronny i kompleksowo wyposażony salon z aneksem. Z wielkiego okna w salonie roztacza się wspaniały widok na nasz ogród oraz zakole jeziora. O świcie, w ciągu dnia oraz wieczorem „Matka Natura„ pozwala na wspaniały spektakl dźwięków, gdzie żaby, ptactwo wodne oraz świerszcze „grają pierwsze skrzypce„. Do salonu oraz aneksu przylegają dwa „Bliźniacze„ 2 – osobowe pokoje po stronie wschodniej z oknami na całej ich szerokości w cudowny sposób wprowadzą naszych Gości w „Oazę spokoju i harmonii z naturą„. Bluszcz porastający całą wschodnią stronę naszego domu, okala okna, dając wrażenie jedności z ogrodem oraz jeziorem. Pokoje „Bliźniacze„ posiadają łazienkę przechodnią. Po stronie południowej znajduje się przestronny pokój 2 – osobowy( z możliwością powiększenia + 1) z łazienką.